اطلاعات لنکاوی
کشور مالزی
دین بودایی
جمعیت 100000
زبان رسمی مالایی و انگلیسی
آب و هوا معتدل بارانی
میانگین دما 25
سطح قیمت متوسط

طبیعت لنکاوی تمام عناصر طبیعی را که شما را شیفته یک جزیره می‌‌کند، در خود جای داده است. از دریای کریستالی، جنگل‌های انبوه، سواحلی با شن‌های شفید و درخشان گرفته تا آبشارهای پنهان و هتل‌های لوکس و زیبا. جزیره لنکاوی که از ۹۹ جزیره بزرگ و کوچک تشکیل شده است، در مالزی در نقطه‌ای که تنگه مالایا با آب‌های دریایی آندامان برخورد می‌کند، واقع شده است.

 

لنکاوی عقاب

 

مسافرانی که از راه دریا به این جزیره سفر می کنند در اسکله ی اصلی شهر کواه پیاده شده و می توانند برای اقامت در هتل های جزیره لنکاوی تصمیم گیری کنند. در جنوب جزیره، هتل ها و مراکز خرید فراوانی وجود دارند که مسافران و گردشگران می توانند یکی از آنها را متناسب با بودجه ی خود انتخاب کنند. یک مجسمه ی بزرگ از عقاب، در میدان معروف ایگل قرار دارد که این مجسمه حتی از خارج جزیره نیز خودنمایی می کند! جالب است بدانید که بر طبق افسانه های محلی، نام جزیره لنکاوی برگرفته از عقاب و یا هلنگ (لنگ) می باشد.

 

لنکاوی ساحل

 

بی شک جزایر لنکاوی تجربه ی بازگشت به طبیعت را برای شما رقم می زند. تنها کافیست گردشگران سفری به لنکاوی داشته باشند تا دریابند این جزیره با آبشارها و غارهای پرپیچ و خم و مرموز، چیزی بیش از یک ساحل دلفریب می باشد!جزایر لنکاوی مملوء از جاذبه های بی نظیری است که بدون اغراق گردشگران را شگفت زده خواهد کرد. آکواریوم عمومی در لنکاوی فرصت مناسبی است تا دنیای زیر آب و زندگی آبی هزاران گونه دریایی را کشف کنید! این اکواریوم بزرگ زندگی لاک پشت ها، استینگری ها، کوسه ها، مارماهی ها و بسیاری از ماهی های عجیب و غریب به همراه تنوع زیادی از گیاهان دریایی را برای شما به نمایش می گذارد. از تجربه های خارق العاده ی جزایر لنکاوی که هر کسی باید آن را امتحان کند؛ دراز کشیدن بر روی تخت های مخصوص ماساژ با چشم اندازی بی نظیر از منظره های لنکاوی  است.

 

لنکاوی جزیره